Servisní a reklamační podmínky

Obecná ustanovení

Při objednávce náhradních a spotřebních dílů je nutné zaslat příslušný objednávkový formulář na e-mailovou adresu obchod@pierce.eu. Pokud nebude objednávka zaslána na aktuálním formuláři, který je ke stažení v sekci Objednávkové formuláře, Vaše objednávka nebude zpracována. Na objednávku také nebude brán zřetel, jestliže zákazník nemá uhrazené faktury ke dni splatnosti.

V souladu se zkvalitněním a zrychlením služeb jsou doklady zasílány elektronickou fakturací.

 

Servisní a reklamační podmínky

Při objednávce servisu je nutné zaslat příslušný objednávkový formulář na adresu serviceorder@pierce.eu. Berte prosím v potaz, že bez tohoto formuláře nebude možné poslat k Vám našeho servisního technika. Na objednávku také nebude brán zřetel za předpokladu, jestliže zákazník nemá uhrazené faktury ke dni splatnosti.

Po održení objednávky na servis bude náš servisní technik v co nejkratším možném termínu kontaktovat osobu uvedenou na formuláři a domluví se na podrobnostech. Výjezdy servisních techniků jsou organizovány naší firmou, proto se prosím nesnažte naše servisní pracovníky přímo kontaktovat.

Pokud jsou během naší servisní opravy použity náhradní díly, je na ně poskytnuta sleva 10%. Na samostatnou objednávku náhradních dílů se sleva neposkytuje. V případě, že náhradní díl není instalován certifikovaným servisním technikem, není možné poskytnout na daný díl záruku.

Ceník:
   Sazba za 1 km - 12 Kč
   Sazba za 1 hodinu (čas na cestě) - 600 Kč
   Sazba za 1 servisní hodinu - 900 Kč

 

Při reklamaci prosím vyplňte náš reklamační formulář a zašlete na naši adresu spolu s reklamovaným zbožím a fakturou, která dokládá jeho koupi. Berte prosím v potaz, že bez tohoto formuláře a původní faktury nebude Vámi reklamovaný díl zkontrolován. Na reklamaci také nebude brán zřetel, jestliže zákazník nemá uhrazené faktury ke dni splatnosti.

O výsledku reklamace Vás budeme informovat ihned po jejím posouzení. Po úspěšné reklamaci se záruční doba zboží prodlouží o dobu reklamace. V případě, že reklamace nebude uznána, bude zákazníkovi vystavena faktura.

 

 

38

let na trhu

30

exportních zemí

4560

prodaných strojů